Перші шпальти FINANCIAL TIMES: кінець серпня 2020
Як це не сумно, але епідемія COVID-19 посилюється та, мабуть, є визначальним чинником розвитку світової економіки та бізнесу
20 серпня 2020На перших шпальтах
Як це не сумно, але епідемія COVID-19 посилюється та, мабуть, є визначальним чинником розвитку світової економіки та бізнесу.
Станом на 20.08.2020 кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 в усьому світі перевищила 22000000, летальних – 772500.
У Південній Кореї – чергова хвиля захворювання. Випадки зафіксовано у принаймні 15 містах та провінціях країни. В Австралії кількість нових випадків перевищила 240 лише в одному штаті.
Уряди західних країн зіткнулись з дилемою: з одного боку треба посилити захист робочих місць на тлі погіршення ситуації на ринку праці, викликаного COVID-19, а з іншого – необхідно скоротити витрати, саме тоді, коли замість відновлення економіки маємо ситуацію її стагнації.
Неможливо не згадати про найближчих сусідів – на думку часопису російський президент Путін готує свого наступника п. Лукашенку.
Що відбувається
Дарма, що атрибуція до китайської злегка неточна, але криза – це нові можливості. Що і доводять деякі бізнеси.
Зростає попит велосипеди, принаймні у Німеччині. Дослідження показують, що багато людей пересіли з авт на ровери, того у продавців, які ними торгують, справжній бум. До числа улюбленців долі також доєднались продавці будівельних матеріалів та продуктів харчування. Продавці одягу натомість не раді а ні поточним результатам, а ні перспективам.
TikTok продовжує збурювати неприємності в США. Цього разу зірці застосунку Bryce Hall, який має особняк у Hollywood Hills у Лос Анджелесі, відключили електрику та воду через бучні вечірки, що порушували правила карантину.
Deutsche Bahn критикують через відмову надати інформацію, яка могла би допомогти прогнозувати наповненість вагонів під час карантину.
Платіжна група Wirecard, яка переживає скрутні часи через шахрайські дії, виключена з Dax, основного біржового індекса Німеччини.
Стиль життя, мистецтво та книжки
Мистецьке життя відновлюється у Північній Італії – починають працювати мистецькі виставки.
Однією з таких виставок стала Facing the Collector: The Sigg Collection of Contemporary Art from China Castello di Rivoli у Туріні. Uli Sigg, швейцарський бізнесмен, який почав працювати у Китаї як тільки країна відкрилась у 1979 році, почав збирати місцеве contemporary art. І за ці роки не лише назбирав солідну колекцію, але і став скоріше другом, ніж колекціонером для Ai Weiwei, одного з митців, яких п. Sigg відкрив свого часу. Тож не дивно, що виставка створена навколо робіт одного з найпродаваніших та найдорожчих митців світу.