Чому найкращі не завжди опиняються на верхівці – дайджест лекцій ReІnforceUA про лідерство

19 липня 2023

Лідерство можна розглядати як вроджений дар, і почасти так і є. Однак, певні здібності та навички можна розвинути – у цьому солідарні всі лектори, які глибоко працюють з цією темою і долучилися до міжнародного освітнього проєкту ReІnforceUA. Втім, у кожного є свої рецепти для ключових гравців на управлінських щаблях.

Якщо ви цікавитеся тим, як можна допомагаючи іншим, зростати самому, перегляньте лекцію «Як лідери можуть створити приналежність через мету, сенс і надію» від Саньїн Сян, коуча, професорки Duke's Pratt School of Engineering. Вона очолює Центр лідерства та етики Coach K в Fuqua School of Business (Duke University). Спікерка переконана, що кожна людина має свою суперсилу. Справжній лідер має не тільки відкрити у собі власну, але допомогти тим, хто поруч, знайти цю суперсилу і розвинути її. А ще – сформувати відчуття приналежності людей до того, чим вони займаються, незалежно від того, що це – прибирання спортивної роздягальні чи робота у потужній корпорації. 

Хочете отримати рекомендації від космонавта, який аналізував катастрофу шаттлу Коламбія, щоб уберегти астронавтів від подібної ситуацій у майбутньому і відлагодити систему прийняття рішень там, де це не спрацювало того фатального дня? Тоді дивіться лекцію «Оптимізація успіху: секрети ефективності людей та команд» від Чарльза Камарди, директора інженерного відділу Космічного центру NASA в Х’юстоні, який розробив методологію створення мереж команд для швидкого вирішення складних завдань, та Рут Готіан, лідерка у сфері менеджменту №1 у світі.

Ви дізнаєтеся про сприйняття поразок і ризиків, вміння лідера опиратися на знання експертів, необхідність психологічного комфорту і можливості говорити правду. А також про роль емоцій у лідерстві та про «команду Чарлі».

І звісно, ми не можемо оминути увагою лекцію «Розрив між лідерами, які у нас є, і лідерами, які нам потрібні» від людини, яка є міжнародним авторитетом у галузі психологічного профілювання, управління талантами, розвитку лідерства та аналізу людей. Це Томас Чаморро-Премузік, головний директор з інновацій в Manpower Group, співзасновник Deeper Signals і Metaprofiling, а також професор бізнес-психології в Університетському коледжі Лондона та Колумбійському університеті.

Він розповів про те, чому на верхні щаблі часто потрапляють люди, якості яких не відповідають топ-рівню, чому метод інтерв’ю при відборі на роботу не завжди дає змогу розкрити людину, і як у цьому може допомогти штучний інтелект, хоча і з певними застереженнями. 

Якщо ж ви прагнете розвивати власне лідерство, Бізнес-школа МІМ запрошує на навчання за програмою Pre-MBA «Лідерство», де з підтримкою провідних викладачів ви зробите низку кроків до того, щоб стати кращою версією себе. А ще - знайдете нові знайомства і партнерства та станете частиною МІМ-спільноти. Скористайтеся можливістю раннього бронювання, адже до 28 липня діє період вигідних цін. Деталі в описі програми та за номером + 38 067 339 80 55.